Slider

Bezkontaktní placení v prádelně pro nájemníky komplexu Unicity Living

Na to, že v mnoha bytových domech rostou samoobslužné prádelny přímo pro nájemníky si už pomalu zvykáme. Ale že stále více těchto prádelen přesedlává na bezkontaktní placení, ještě není úplně běžné.

Stále více majitelů obytných domů zřizuje pro pohodlí svých obyvatel a rezidentů v domě samoobslužnou prádelnu. Ta bývá zpravidla v přízemí či suterénu budovy. V některých případech jsou profesionální pračky a sušičky k dispozici nájemníkům zdarma. Jinde jsou pračky nebo sušičky vybaveny mincovníkem. Jedním z nových řešení plateb za praní je terminál pro bezkontaktní placení kartou či chytrým mobilem. Tento terminál lze instalovat přímo na stroj. Výhodou tohoto řešení je, že pračky ani sušičky po instalaci terminálu na bezkontaktní placení neztrácejí schopnost platby mincemi.

Jedním z příkladů jsou 2 prádelny v obytném komplexu Unicity Living v Plzni viz obrázek. Zde jsme tyto terminály pro bezkontaktní placení nedávno instalovali. Rezidenti nemusí s sebou stále nosit drobné a pohodlně za své vyprání a vysušení zaplatí platební kartou. Je možné ale platit i chytrým mobilem či chytrými hodinkami přes Apple Pay či Google Pay. Tento systém umožňuje navíc platby „přednabitými“ zákaznickými kartami.

Pokud se chcete o tomto systému placení  a prádelnách v obytných domech dozvědět více.  Neváhejte nám napsat na náš e-mail obchod@atlantislaundry.cz  nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Poradenství zdarma při přípravě Vašeho projektu je samozřejmostí.

profesionální pračky z bezkontaktním placením

Profesionální pračky a sušičky s bezkontaktním placením

Obytný komplex Unicity Living v Plzni

Obytný komplex Unicity Living v Plzni