Slider

Mobilní placení ve Vaší prádelně s aplikací Airwallet

Společnost Atlantis Laundry Equipment představuje revoluční metodu placení pomocí aplikace Airwallet v provozech se samoobslužným praním.

Aplikace je primárně určena pro majitele menších samoobslužných prádelen v bytových domech, ubytovnách nebo ve studentských rezidencích. Profesionální pračky a sušičky jsou vybaveny speciálním komunikátorem, který pomocí technologie Bluetooth komunikuje s aplikací Airwallet v chytrém telefonu uživatele.

Díky aplikaci v telefonu si zákazník zaplatí za vyprání a vysušení prádla a dokonce si může rezervovat pračku na určitý čas z pohodlí svého domova či kanceláře. Airwallet ale nezapomíná ani na zákazníky bez chytrého telefonu.  S pomocí sesterské aplikace Anton, která běží v internetovém prostředí může totéž provádět ze svého PC nebo na veřejném tabletu přímo v prádelně.

Pro majitele prádelny je k dispozici přehledný portál Laundry Manager, kde si lze zobrazit aktuální údaje z Vašich provozů, měnit ceny a jinak optimalizovat Vaše podnikání. Provozovatel může také díky  Laundry manageru v případě poruchy vrátit platbu uživatelům jediným kliknutím.

Neztrácejte čas účetnictvím, sbíráním mincí, výměnou karet na prádlo nebo bojem s vracením peněz. Aplikace je pro uživatele ke stažení App Store nebo Google Play. Pro více informací pište na obchod@atlantislaundry.cz

Platební aplikace Airwallet