Profesionální vybavení samoobslužných prádelen

Novinky

Obyvatelé dvou bytových domů v pražských Kobylisích, v ulici Taussigova v ulici Burešova,  mohou začít využívat nové samoobslužné prádelny, vybavené profesionálními mincovníkovými pračkami a sušičkami.

V každé prádelně, umístěné v přízemí domu, jsou k dispozici 3x profesionální pračka na mince typu Primus SPC10 a 3x profesionální sušička na mince typu Primus SDC10.  Profesionální stroje nahradily pračky pro domácnost, které byly velice často v poruše.

Profesionální pračky mají jednoduché intuitivní ovládání, zákazník si může vybrat jeden z 6 standardních programů. Pro zvýšení komfortu zákazníků jsou pračky vybaveny automatickým dávkováním pracích prostředků. Po vyprání si zákazník může své prádlo ihned vysušit v profesionální sušičce. Profesionální prádelenské zařízení bylo dodáno, instalováno a zprovozněno techniky Atlantis Laundry Equipment s.r.o.

5Firma Atlantis Laundry Equipment s.r.o. nedávno vybudovala a uvedla do provozu samoobslužnou prádlenu pro obyvatele nově otevřené studentské rezidence Kampus Palace Ostrava.

Prádelna obsahuje tři komplety profesionální pračky se sušičkou Primus SPSC10.

Stroje jsou vybaveny elektronickými mincovníky, které přijímají mince v hodnotě 10,20 a 50 Kč. Prádelna umožní studentům za příznivé ceny vyprat a vysušit si své osobní věci a ložní prádlo na počkání. Délka pracího cyklu je přibližně 40 min a vysušení trvá přibližně stejně dlouho.

Pračky jsou vybaveny automatickým dávkováním pracích detergentů.

Kampus Palce je prestižní studentská rezidence v centru Ostravy. Nedávno otevřená rezidence na Smetanově náměstí nabízí ubytování pro studenty v celkové kapacitě 208 lůžek.

Více informací